ENVIAREM UN MISSATGE!

Companyes i companys!

El 16 d’octubre votarem per escollir el Comitè d’empresa dels pròxims quatre anys. La participació dels treballadors i treballadores en aquestes eleccions és molt important. Exercint el dret a vot amb la màxima participació farem dues coses:

– El Comitè que en surti escollit serà àmpliament representatiu de la plantilla.

– Emetrem un missatge que parlarà de nosaltres. Ens expressarem tal com som, davant la direcció i davant els que poden prendre decisions sobre nosaltres.

La Candidatura de Treballadors creiem que els missatge que cal enviar és que estem decidits a construir. Que anirem endavant i millorarem les condicions laborals i salarials. I que seguirem impulsant el Comitè de TOTS els treballadors i treballadors de TVC defensant-lo dels interessos externs.

Aquí teniu la llista dels companys i companyes amb la que ens presentem a les eleccions sindicals:

01. Núria Amat ENG
02. David Romero Aux.Tècnic
03. Glòria Alonso Aj.Realització
04. Ferran Moron Dissenyador/Maquetador
05. Meritxell Subiros Redactora
06. Joan Miquel Enguix Tècnic Mescla Video
07. Yolanda Blanco Administrativa
08. Reyes Cifuentes Tècnic d’Iluminació
09. David Izquierdo ENG
10. José Manuel Sánchez Aux.Tècnic
11. Joan Pere Fernandez Aj.Producció
12. Raquel Adrados Aj.Producció
13. Vicenç Lloret OPI
14. Marta Orriols Estilista
15. Joan Martínez Tècnic Delegacions
16. Jaume Teruel Aux.Tècnic
17. Joan Carbonell Aj.Realització
18. Ricard Tapias OPI
19. Jesus Luzón OPI
20. Albert Porcel TOE
21. Ivan Domingo Alcaraz Aux.Tècnic
22. Marc Alberti Aux.Realització
23. Enric Ruiz Aj.Realització
24. Anna Muixi Caracteritzadora
25. Albert Aguilera Redactor
26. Judit Balcells ENG
27. Joan Àngel Sánchez OPI
28. Esther Cifuentes Aj.Realització
29. Jaume Bargués Tècnic Mescla Video
30. Eva Gerones ENG
31. Gustavo A. Ropero OPI
32. Jordi Abentín OPI
33. Juan Carlos Martinez Aux.Tècnic
34. Sonia Romano Aj.Producció
35. Mònica Martín Tècnic RR.PP
36. Francesc Ortega Productor
37. Jordi Hernández Aux.Tècnic UM
38. Josep Merce Encarregat Platò
39. Miren-Yosune Pascual Aj.Producció
40. David Pino Tècnic 3/24
41. Núria Balaguer Aj.Producció
42. Mònica Robert Perruquera
43. Eduard Venturi Aux.Tècnic
44. Joaquim Vivas Tècnic d’Iluminació
45. Moises Serra ENG
46. Jordi Farré Cirera OPI
47. Alberto Martin Perez Aux.Tècnic
48. Agustí Argelich Girones Aj.Producció
49. Daniel Campo Lafuente Aux.Tècnic
50. Pere R. Riba Camarasa Cap Tècnic
51. Joaquim Arnaiz Alejos Aj.Producció
52. Mª Assumpta Solé Solé Caracterizadora
53. Josep Oriol Fabra Valls Aj.Producció
54. Àngel Serralabós López Aj.Producció
55. Eugeni David Pérez Aux.Tècnic UM
56. Cristina Rin Alvarez Perruquera
57. Josep Walter Ojeda Espelt OPI

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Google photo

Esteu comentant fent servir el compte Google. Log Out /  Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s